אביהו בן זכר

עורך דין
תחומי התמחות:

עו"ד אביהו בן זכר מתמחה בתחום המקרקעין על כל היבטיו לרבות עסקאות מכר ורכישה של נכסי נדל"ן, ליווי קבוצות רכישה, עסקאות תמ"א, רישום בתים משותפים, מיזמים ושיתופי פעולה מסחריים, הסכמי שכירות מסחריים, הלוואות חוץ בנקאיות, ניהול נכסים מניבים ועוד.
במסגרת עבודתו מלווה אביהו באופן שוטף בעלי נכסים, קבלנים, יזמים וחברות במגוון תחומי המקרקעין, לרבות הפן המסחרי, תוך מתן מענה מקיף לצרכים העולים בכל עסקה: מניהול משא ומתן ועריכת חוזה ההתקשרות, ייצוג שוטף של בעלי נכסים מול הגופים הממשלתיים במסגרת עסקת הנדל"ן, ייצוג בעלי נכסים מול גופים מממנים ועוד, ולמעשה כל הנדרש עד להשלמת העסקה.
כמו כן, מלווה בן זכר מוסדות פיננסיים חוץ בנקאים בעסקאות מימון הכולל בין היתר, ניהול מו"מ עם הגורמים הרלוונטיים, הכנת הסכמי המימון וביצוע בדיקות נאותות.

היסטוריה תעסוקתית:

אביהו החל את דרכו המקצועית בשנת 2016 במשרד שוב ושות' בתחום הנדל"ן. בין השנים 2018-2019 תפקד כיועץ משפטי פנימי של חברת אגוז ניהול פיננסים בע"מ- חברה המתמחה במתן הלוואות חוץ בנקאיות לצורך מימון פרויקטים של נדל"ן. בין השנים 2020-2021 עסק בתחום המקרקעין במחלקת הנדל"ן של משרד פישר בכר ובסוף שנת 2021 הצטרף למשרד כהן וילצ'יק ושות'.

רקע אקדמי:

תואר ראשון במשפטים- המרכז האקדמי למשפט ועסקים רמת גן, משנת 2015.

שנת הסמכה כעו"ד:

אביהו הוסמך כעו"ד בלשכת עורכי הדין בישראל בשנת 2016.